• Lobis... prie Tavo namų

  2019 09 16

  „Kartais reikia apkeliauti visą pasaulį, kad suprastum, jog lobis užkastas prie tavo paties namų“, – teigė legendinis brazilų rašytojas ir poetas Paulo Coelho...

  Skaityti daugiau...
 • Pieštuko ir spalvų šokis

  2019 09 16

  Zarasų viešosios bibliotekos edukacinėse erdvėse veikia piešinių ir tapybos paroda. Kūrinių autoriai – bibliotekos dailės klubo lankytojai ir jų mokytojas dailininkas, Europos Solidarumo korpuso  savanoris iš Armėnijos Yuri Abrahamyan.

  Skaityti daugiau...
 • Knygos ir menų darna

  2019 09 16

  Apie knygos ir įvairių menų darną rugsėjo 13 d. Zarasų viešojoje bibliotekoje vykusiame seminare jos specialistus ir mokyklų bibliotekininkus supažindino Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamento direktorė Aldona Augustaitienė. Pranešėja papasakojo apie knygos ir kitų menų ryšį, jų svarbą.

  Skaityti daugiau...
 • Kvalifikacinė išvyka į Latvijos bibliotekas

  2019 09 15

  Rugsėjo 11-12 dienomis Zarasų viešosios bibliotekos darbuotojos Saulė ir Jolanta dalyvavo kvalifikacinėje išvykoje į keturias Latvijos bibliotekas: Rundalės, Jelgavos, Jūrmalos ir Ventspilio.

  Skaityti daugiau...
 • Mirioramų biblioteka kviečia

  2019 09 11

  Miriorama (gr. myrias – dešimt tūkstančių + horama – reginys) iš pradžių reiškė kortų, kurias buvo galima sudėlioti įvairia tvarka, formuojant vis naujus paveikslėlius, rinkinį. Vėliau šiuo žodžiu pavadinta ir vizualių efektų, skirtų žiūrovams linksminti ir informacijai perteikti, seka. Dar vėliau mirioramomis pradėtos vadinti judančios panoramos. Europoje mirioramos išpopuliarėjo XIX amžiuje.

  Skaityti daugiau...
 • Smagus, įdomus, įdėmus buvo vasaros skaitymas

  2019 09 09

  Kai karštą liepą visi smagiai leidome laiką prie ežerų ar kitų vandens telkinių, tai truputį vėsesnį rugpjūtį su mažaisiais skaitytojais vėl susitikome bibliotekoje. Išsiilgę skaitymų, patirtų nuotykių pasakojimų, įvairių veiklų ir, žinoma, interneto, rugpjūčio 9 d. mažieji atskubėjo susipažinti su poetu Antanu Baranausku ir jo kūryba.

  Skaityti daugiau...
 • Kviečiame dalyvauti neformaliojo vaikų švietimo programų užsiėmimuose

  2019 09 05

  Kviečiame pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programose besimokančius mokinius registruotis į neformaliojo vaikų švietimo užsiėmimus, kurie bus vykdomi 2019 m. spalio 1- gruodžio 31 d. Zarasų viešosios bibliotekos Dusetų K. Būgos ir Avilių padaliniuose. Registruodamiesi į patikusią Jums programą, turėsite pasirašyti sutartį su biblioteka, apie tai Jus informuos programos vadovas. Tuo pačiu metu mokinys gali dalyvauti tik vienoje programoje.

  Skaityti daugiau...
 • Šį kartą svečiai iš Kauno

  2019 09 05

  Džiaugiamės, kad mus aplankė draugai iš Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos. Gausus būrys bibliotekininkų susipažino su bibliotekoje organizuojamais renginiais, vykdomais projektais, diegiamomis naujovėmis. Keliaudami po bibliotekos skyrius, kauniškiai gerėjosi pastato architektūra, gražia aplinka, ir žinoma – vaizdais už lango. Malonus susitikimas pasibaigė linkėjimais, apsikeitimais dovanomis.

  Skaityti daugiau...
Visi įrašai