• Jungtinė mandalų ir gėlių paroda „Šviesos ir spalvų harmonija“

  2019 08 12

  Irina Aleksandrovna Petrosianc – profesionali muzikantė, pedagogė ir kūrybinės mokyklos, įsikūrusios Maskvoje, vadovė. Šios mokyklos tikslas – per kūrybą atskleisti geriausius būdo bruožus ir pažinti save.

  Skaityti daugiau...
 • Turmanto bibliotekai – 70 metų

  2019 08 16

  Rugpjūčio 10 d. Turmanto seniūnija, Lietuvos lenkų sąjungos ir rusų bendruomenės aktyvistai, kultūros namų, bibliotekos darbuotojai surengė nuostabią šventę, skirtą Turmanto 230 metų sukakčiai paminėti. Tą dieną buvo paminėtas ir Turmanto bibliotekos 70 metų jubiliejus. Kiekvienas jubiliejus – gera proga stabtelėti, atsigręžti į praeitį, apžvelgti padarytus darbus bei pasidžiaugti dabartimi.

  Skaityti daugiau...
 • Kolegų iš Latvijos vizitas Zarasuose

  2019 08 14

  Vasara – puikus atostogų ir ekskursijų metas. Kasdien į Zarasų viešąją biblioteką užsuka turistai, svečiai iš įvairių miestų ir šalių. Rugpjūčio 14 d. bibliotekoje svečiavosi bibliotekininkai iš Latvijos, Valmieros apskrities bibliotekų.

  Skaityti daugiau...
 • Ar pažįsti Zarasus

  2019 08 14

  Rugpjūčio 8 d. Vaikų literatūros skyriuje vykęs rytmetis „Zarasų vardas raštuose ir padavimuose“ pirmasis edukacinės programos „Zarasų kraštas ir vietovardžiai“ renginys, skirtas Vietovardžių metams paminėti.

  Skaityti daugiau...